Aboutadmin

O Nas:

 
Piękne, zdrowe, pełne harmonii i odpowiednio wypielęgnowane ciało jest najlepszą wizytówką każdego z nas.
W dzisiejszych czasach atrakcyjny wygląd jest także przepustką do sukcesu i sposobem na lepsze samopoczucie. Nasz profesjonalny i nowoczesny salon kosmetyczny w Nisku, na stronie którego mamy przyjemność Państwa gościć powstał w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów.
Doskonale znamy Państwa potrzeby i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Oferujemy niezwykle bogaty wachlarz zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych twarzy, szyi, dekoltu, ciała, dłoni i stóp.
Tworząc nasz gabinet kosmetyczny w Nisku wykorzystaliśmy najnowszą wiedzę z dziedziny kosmetologii. Dokładamy wszelkich starań, aby regularnie poszerzać naszą ofertę o nowości pojawiające się na polskim rynku. Możemy śmiało powiedzieć, że nasz salon kosmetyczny w Nisku jest miejscem, w którym każdy z Państwa znajdzie to, czego najbardziej potrzebuje.
Zabiegi w naszym gabinecie wykonujemy przy zastosowaniu najlepszych produktów w branży kosmetycznej, jak i najnowocześniejszej aparatury. U nas Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby zapewnić Państwu nie tylko komfort, ale również miłą i przyjazną atmosferę

Czemu my?


  • Oferujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wykonanych usług
  • Pracujemy tylko na profesjonalnych produktach tj Zoeva , KARAJA, Ardell ,Bielenda etc
  • Zainspirowani urodą dążymy do perfekcji w tym co robimy jak i stale poszerzamy swoją wiedzę o następne, kursy i szkolenia.
  • Potrafimy rozróżnić lekkość i delikatność od mocnych i wyrazistych podkreśleń urody czego wielu osobom brak.
  • Do każdej klientki podchodzimy indywidualnia nie narzucając jednego stylu dla wszystkich, doradzając jeśli widzimy lepszą opcje.

Dodaj komentarz

Name*
Email*
Url
Your message*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>